גיבוש למשפחה​

 

הקפידו ליהנות מהפעילות

 

כל הורה רוצה לתת לילדיו את החינוך הטוב ביותר בכדי להכין אותו לחיים הבוגרים. כחלק מכך אנחנו שולחים את הילדים שלנו אל חוגים, אל מורים פרטיים, יושבים איתם שעות ארוכות על שיעורי הבית, מסבירים להם כיצד העולם פועל, מלמדים אותם לקחים חשובים ועוד. כל אלו הן פעולות שהורה מבצע באופן יומיומי וזאת מתוך מטרה להקנות לילדים את הידע הנרחב ביותר שיש ולהכין אותם לחיים המודרניים.

 

עלינו גם לזכור כי הילדים שלנו לומדים המון בבית הספר וכך יוצא מכל עבר כי בפעילויות הילדים שלנו מוצפים במידע. אין כמובן כל פסול ואתם בחיים לא תשמעו אותנו אומרים כ חינוך הוא דבר רע. למעשה חינוך ולימוד הוא המפתח להצלחה בחיים הבוגרים ועל כך אין עוררין. עם זאת, עלינו לזכור כי ילדים חייבים ליהנות ממה שהם עושים, שמחת החיים של הילד היא חשובה ביותר והיא יכולה להשפיע על הצלחתו של הילד ללמוד.

 

ככל שילד שמח יותר ונהנה יותר כך הוא יגיע אל תוצאות יותר מרשימות וכך הוא יצליח ליהנות מהפעילות בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית ואת זאת אנחנו חייבים לזכור.

 

גיבוש למשפחה – מה קורה לתא המשפחתי בעולם המודרני?

 

כיום עולמם של ילדנו שונה מאוד מהעולם שאנו חיינו בו, העשורים האחרונים הביאו עימם שינויים טכנולוגים מרחיקי לכת. ראשית כיום ישנם עשרות ערוצים בטלוויזיה ונראה כי לעתים מרוב דובים לא רואים את היער, אם מצרפים לכך את הסמארטפונים ואת המחשבים אנחנו מגלים כי הילדים שלנו מבלים מול המסך שעות ארוכות וכמעט שאינם משחקים בחוץ עם חברים.

 

לעובדה זו ישנה השפעה גדולה על התא המשפחתי וגיבוש משפחתי  מפתחים את היכולות החברתיות של הילדים שלכם. אם אתם רוצים להבטיח כי הילדים שלכם יוכלו להסתדר בחברה ולהיות עם כישורים חברתיים גבוהים אתם צריכים לאתגר אותם ולהעניק להם הזדמנויות שיסקרנו אותם ובכדי שהם יעזבו את המסכים ויתעניינו בעולם החיצוני המקיף אותם.

 

גיבוש למשפחה – אמרתם הנאה? אמרתם מחוץ לקופסא

 

אם אתם מחפשים אחר משחקים מהנים במיוחד, אשר יסקרנו את הילדים שלכם ויגרמו להם לנטוש את המסכים כדאי לכם להכיר את חברת מחוץ לקופסא. מחוץ לקופסא היא מפתחת משחקים מרתקים, מעניינים ומהנים היוצרים הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים הד עצום.

 

גיבוש למשפחה הן ההתמחות שלנו ואנו מבטיחים לכם כי אתם תיהנו מפעילות מרתקת ומעניינת במיוחד אשר לא תשכחו אותה למשך זמן רב.

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות
facebook מחוץ לקופסא