גיבוש משפחתי​

 

הדרך להבטיח קשר משפחתי קרוב

 

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות במשפחה הוא כאשר הילדים גדלים ואז אחד הילדים לא מדבר עם ילד אחר או חס וחלילה עם ההורים. הבעיה היא דברים אלו קורים בצורה תכופה יותר ממה שאתם חושבים מה שכמובן מוביל למפח נפש רציני ולכאב לב גדול.

 

אין דבר קשה יותר להורה מאשר לגלות כי הילדים שלהם לא מדברים זה עם זה או להתמודד עם מצב בו הילד שלהם לא מדבר איתם. אך כיצד ניתן להימנע ממצב זה? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי הילדים שלנו לא ינתקו את הקשר אחד עם השני ואתנו? התשובה נעוצה בגיבוש משפחתי.

 

ברגע שיהיה גיבוש משפחתי הרי שהילדים שלנו יהיו הרבה יותר קרובים אלינו ואחד אל השני והם לא ימהרו לנתק את הקשר. על כן גיבוש הוא ערך עליון שכל משפחה צריכה לשאוף אליו וזאת בכדי להבטיח כי היחסים שיהיו בין בני המשפחה יהיו קרובים וחזקים. עליכם לזכור זאת ולעשות הכול בכדי להבטיח קשר משפחתי קרוב.

 

שתפו את הילדים בו

 

אז כיצד נבטיח כי יהיה גיבוש במשפחה? מה עלינו לעשות בכדי שישרור גיבוש? התשובה היא שאנחנו צריכים לעשות דברים מהנים שכל המשפחה תהנה מהם ואשר יצרו חוויה משותפת ויצרו יחסי קרבה בין בני המשפחה. כחלק מכך כדאי לנו לשתף את הילדים הפעילות שאנו הולכים לעשות.

 

ברגע שהילדים יהיו שותפים לבחירה הרי שהם הרבה יותר יתעניינו במה שאנחנו הולכים לעשות וכך נוכל להיות בטוחים כי הם ייהנו בפעילות ויפיקו ממנה את המרב. כמובן שיש לשתף ילדים גדולים בפעילות ולא ילדים קטנים, אך זה ברור לכל הורה. זכרו כי השיתוף הוא כלי רב עצומה ואתם יכולים להשתמש בו במקומות נוספים במשפחה וכך לקרב עוד יותר בין בני המשפחה השונים.

 

מה כל כך מיוחד במחוץ לקופסא

 

מחוץ לקופסא היא ממציאה של משחקים מדהימים אשר יצרו חוויה אמתית אצל הילדים שלכם וגם יעניינו מאוד את המבוגרים. אם אתם רוצים ליצור אימפקט משמעותי על הילדים שלכם וגם על עצמכם אתם חייבים לפנות אל מחוץ לקופסא ולחוות חוויה מיוחדת ושונה מכל מה שהכרתם.

 

אנחנו מבטיחים לכם כי לאחר שתשחקו במשחקים של מחוץ לקופסא אתם לא תשכחו אותם לעולם ותרצו לחוות את החוויה הזאת שוב ושוב. כך תיצרו גיבוש אמתי במשפחה ותפיקו את המרב מערב המשחקים. 

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות
facebook מחוץ לקופסא