אירועים משפחתיים ומפגשים חברתיים-  חגיגות בקופסא​​

מתי בפעם האחרונה שלפתן קלפים, זרקתם קוביות, מיהרתן, הפלתם, נבהלתן, צחקתם... בקיצור נהניתם כמו ילדים?

אנחנו מזמינות אתכם לחגוג איתנו את אירוע המיוחד שלכם

להיפגש וליהנות מחוץ לקופסה!     

                                    

בתכנית מגוון של משחקים, הרבה צחוקים, קמצוץ של מתח ודרמהחברים ואהובים, ניצחונות והפסדים, פינוקים טעימים, ורגעים מרגשים!                                                                                                 

 

פעילויות לילדים – מדוע לא כדאי להסתפק במשחקי מחשב?

 

כל הורה שנולד לו ילד יודע כי מדובר בדבר החשוב ביותר בחייו. אנחנו נעשה הכול בכדי לאפשר לילדים שלנו את העתיד הטוב ביותר, אך השאלה היא כיצד נעשה זאת וכיצד נבטיח כי עתיד הילדים שלנו יהיה ורוד. הדרך הטובה ביותר להבטיח את עתיד הילדים היא לחנך אותם בצורה טובה. חינוך הוא המפתח להצלחת הילדים שלנו ואנו צריכים לזכור זאת. ככל שנחנך את ילדנו בצורה יותר טובה כך נבטיח כי הם יצליחו יותר בחיים ואת זאת חשוב לזכור.

 

החינוך כמובן נעשה בבית הספר ובגן, אך הילדים שוהים גם זמן רב בבית ואנו צריכים להבטיח כי הם יתחנכו בו כמו שצריך. כיום ילדים רבים הנמצאים בבית מעבירים את זמנם במחשב, בסמארטפון או בטאבלט. כמובן שאין כל פסול בטכנולוגיה אך אם הילדים שלנו עושים רק את זה הרי שיש כאן בעיה.

 

פעילויות לילדים הכוללים רק משחקי מחשב הן פעילויות בעיתיות המחנכות את ילדנו בצורה גרועה ואנו צריכים להימנע מכך ולחשוב על דרכים אחרות שבהם הילדים שלנו יכולים לשחק ולהתחנך.

 

משחקי שולחן אחת הדרכים הטובות ביותר לפתח את הילדים

 

אחת הדרכים הטובות ביותר לחנך את ילדנו שלא באמצעות משחקי מחשב זה באמצעות משחקי שולחן. משחקי שולחן הן דרך נהדרת לעניין את הילדים שלנו, לאתגר אותם, לחנך אותם ולהוציא אותם מהקופסא.

 

משחק שולחן איכותי יכול ללמד את הילדים שלנו כל כך הרבה וחשיבותו היא עצומה. מומלץ לכל הורה לשחק עם הילד שלו במשחקי שולחן וכך ללמד את הילד שיעור חשוב ביותר ולפתח את האישיות שלו.

 

ברגע שהילד יתחיל לשחק במשחקי שולחן הוא לא ירצה לעזוב אותם ומכיוון שמדובר בכלי חינוכי מן המעלה הראשונה הרי שמדובר בדבר בעל ערך עצום היכול להועיל לכם מאוד ולשפר את חינוך הילדים שלכם בצורה דרמטית.

 

מחוץ לקופסא המשחקים המעניינים ביותר

 

אם אתם מחפשים אחר המשחקים המעניינים ביותר שיש והטובים ביותר שיש אשר יוצרים אווירה מיוחדת ומשאירים חותם עז על הילדים שלכם כדאי לכם לפנות אל המשחקים של מחוץ לקופסא.

 

המשחקים של מחוץ הם מקוריים, מעניינים, וחינוכיים והם ירתקו את הילדים שלכם עד כדי כך שהם רק ירצו להמשיך ולשחק בהם ולא ירצו לשחק במשחקי מחשב. המשחקים של מחוץ לקופסא מתאימים לכל המשפחה וכך אתם יכולים ליצור בילוי משפחתי בלתי נשכח. 

 

מי ולמה?

החל מ- 8 משתתפים ועד 150 מגיל 3 ועד 120 ... כל מי שרוצה לחגוג, אוהב לשחק וחשוב להם לפגוש את האורחים שלהם מכל הלב.  

 

ומה יהיה לנו שם?

פעילות מיוחדת ואנרגטית, באווירה מחברת, חמה ומזמינה. אחרי הכרות קצרה נצלול לעניינים עם מגוון של משחקי קלפים וקופסה ושלל מתודות ופעילויות יצירתיות. במהלך הערב ובהתאם לחגיגה נשלב גם ברכות לבעלי השמחה, קלפים השלכתיים, חידונים והפתעות.

אנחנו מזמינות אתכם גם להתארח אצלנו בהוד השרון ואם תעדיפו - נצא מהקופסה ונבוא אליכם 

 

 

אז מה עכשיו?

פשוט תשאירו פרטים והצטרפו למשחק! 

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות
facebook מחוץ לקופסא