סדנאות למנהלים

 

האם לעשות אותן בנפרד משאר העובדים?

 

מעטים יחלקו על כך כי התפקיד החשוב ביותר בכל ארגון הוא תפקיד המנהל. המנהל הוא האחראי לנווט את הארגון אל עבר הצלחה, הוא אשר קובע את מטרות הארגון והוא משפיע יותר מהכול על נהלי העבודה של הארגון.

 

אין ספק כי ככל שהמנהל בארגון יותר איכותי כך העסק או החברה יהיו יותר רווחים. על כן כל בעלים של חברהו כל עסק צריכים להשקיע המון במנהלים שלהם ולספק להם את התנאים הטובים ביותר שבעזרתם הם יוכלו להבטיח כי העסק יצליח.

 

כחלק מכך כדאי לכם לשקול מאוד ברצינות לעשות סדנאות מנהלים למנהלים שלכם בארגון. הסדנאות יכולות להיות עם ערך מוסף אדיר וללמד את המנהלים שלכם המון. אנו משאירים לכם את ההחלטה האם לבצע סדנאות למנהלים בנפרד מהעובדים כאשר לעתים דווקא שילוב של העובדים והמנהלים הוא הטוב ביותר להצלחת הסדנא ולעתים יש חומר שנרצה שילמד רק על ידי המנהלים.

 

האם לשתף את המנהלים בתכני הסדנא?

אחת השאלות החשובות ביותר כאשר אנחנו מדברים על סדנאות מנהלים היא האם לשתף את המנהלים בתכני הסדנא ולתת להם אפשרות להביע את דעתם מה כדאי שיהיו התכנים בסדנא? כמובן שאנחנו יכולים להתייעץ עם המנהלים מהי הסדנא הטובה ביותר בשבילם.

 

אך לרוב למנהלים לא יהיה זמן להתעסק בכך ועדיף שאנו נקבל את ההחלטה בשבילם. אם אנחנו פונים אל סדנא מקצועית הרי שאנחנו יכולים להיות בטוחים כי המנהלים לא ישתעממו ויפיקו המון מהסדנא.

 

לעתים דווקא אלמנט ההפתעה הוא בעל ערך עצום והוא אשר מבטיח כי נקבל את תשומת הלב של המנהלים ונזכה לשיתוף פעולה מלא מהם. על כן ניתן לומר בביטחון כי אין שום מניעה מלקבל החלטה איזה סדנא המנהלים יעברו ללא התייעצות עמם.

 

הטובים ביותר של מחוץ לקופסה

 

מחוץ לקופסה העבירה סדנאות למנהלים כבר למאות אנשי מפתח וניהול בחברות קטנות או גדולות וכל אחד מהם יצא עם ערך מוסף אשר הוא יכול ליישם בעבודתו. הסדנאות שלנו הן מרתקות, מעניינות וחדשניות והמנהלים שלכם יוכלו להפיק מהם המון.

 

אנו מבטיחים לכם מחירים הוגנים ביותר לכל סדנא וזאת מתוך אמונה כי יש להיות הוגנים וישרים עם הלקוחות שלנו. לא תמצאו פעילויות דומות לאלו של מחוץ לקופסא ואנו מבטיחים לכם כי המנהלים שלכם לא יתעסקו בשום דבר אחר כל עוד הם נמצאים בסדנא וזאת עקב העניין הרב שהסדנא יוצרת. 

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות
facebook מחוץ לקופסא