פיתוח משחקים

 

​מה יש מחוץ לקופסה?

 

אנחנו משחקות כי בעינינו אין דרך טובה יותר ללמוד. על עצמנו, על השחקנים האחרים, על העולם ועל החוקים שלו, על איך אפשר לשנות וליצור וליזום, כן, על כל דבר בעצם... משחקים הם מראה ליכולות שלנו, מיקרוסקופ לניואנסים ולדקויות ומשקפת לפוטנציאל.

 

הם מאפשרים את כל זה בביטחון ובהנאה. ככאלה הם מהווים מרחב מופלא להתבוננות, תרגול וצמיחה. 

 

בכדי לשחרר לחצים

 

בכל מקום עבודה ישנם לחצים שונים ומגוונים, לעתים זה דד ליין שאנו צריכים לעמוד בו, לעתים אנו צריכים לבצע עבודה בצורה מוגמרת ולעתים זה לחצים כתוצאה מהעובדה בצוות ובשיתוף פעולה. הבעיה עם הלחצים הללו שהם פוגמים באיכות העבודה ומובילים לכך כי טעויות נעשות, טעויות היכולות לגרום לבעיות כספיות רבות.

 

לא רק זאת אלא שהלחצים הללו פוגמים בבריאות העובדים וגורמים לכך כי הם חולים יותר ובריאים פחות. על כן אין ספק כי לחצים במקום העבודה זה דבר לא בריא ובעייתי במיוחד היכול לגרום לנזקים רבים. בדיוק בגלל זה כל כך כדאי לעשות פעילות גיבוש לצוות.

 

פעילות גיבוש זו יכולה להפחית לחצים ולהבטיח כי העובדים שלנו יבואו עם מצברים מלאים לעבודה ויבצעו את עבודתם בצורה הטובה ביותר שיש והאיכותית ביותר שיש. על כן פעילות גיבוש היא בעלת ערך עצום אשר יכולה להבטיח כי מקום העבודה שלכם יהיה יותר מהנה וברגע שלעובדים שלכם כיף הרי שהדבר הוא בעל ערך אדיר אשר יכול לשפר את איכות החיים שלכם בצורה ניכרת.

 

הקפידו על פעילות מקורית ומעניינת

 

שימו לב אם אתם רוצים לעשות פעילות גיבוש לצוות כדאי לכם מאוד שהיא תהיה מעניינת ומקורית, רק כך תבטיחו כי הפעילות תוריד לחצים ותהיה מהנה לעובדים שלכם. פעילות משעממת יכולה להיות יותר גרועה מאשר לא לעשות פעילות כלל ואת זאת כדאי לכם לזכור. ככל שהפעילות תהיה יותר מעניינת כך אתם תהיו בטוחים כי העובדים שלכם יותר ישמחו ויפיקו ממנה יותר.

 

אחת האפשרויות המעניינות ביותר לפעילות גיבוש היא להשתמש במשחקי קופסא מקוריים. אין אדם שלא אוהב משחקי קופסא המאתגרים את המוח ויוצרים חוויה עצומה ועל כן זו יכולה להיות אופציה מעניינת ביותר בשביל הצוות והחברה שלכם ועליכם לקחת את משחקי הקופסא בתור אופציה מרתקת ביותר לעשות פעילות גיבוש.

 

המקוריים ביותר מחוץ לקופסא

 

מחוץ לקופסא הינה חברה מנוסה ביותר בפעילות גיבוש לחברות ולצוותים והיא מחזיקה במשחקים המעניינים ביותר שיש והמיוחדים ביותר שיש. כל מי ששיחק במשחקים של מחוץ לקופסא יודע כי מדובר בחוויה מיוחדת ובעלת משמעות אדירה אשר תותיר על העובדים שלכם רושם עז ביותר.

 

העובדים שלכם באמצעות המשחקים של מחוץ לקופסא ילמדו כיצד לשתף פעולה, יתנסו בחשיבה מחו לקופסא וכמובן ייהנו וישתחררו מהלחץ של העבודה מה שמהווה יתרון עצום.

 

                                                        פשוט תשאירו פרטים והצטרפו למשחק! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות
facebook מחוץ לקופסא