פעילויות לחברות וחברים

פעילויות לחברות וחברים – כי מדובר בצורך פסיכולוגי

אין ספק כי כל אחד רוצה שהחברים שלו ילוו אותו בכל אשר הוא עושה. למעשה לא נגזים אם נאמר כי האדם הוא בבסיסו יצור חברתי וכי הוא זקוק כמו אוויר לנשימה לחברים שלו. מעטים האנשים אשר יכולים להסתדר ללא חברים וזהו צריך בסיסי בחיינו. מחקרים פסיכולוגיים רבים מצביעים על כך כי ללא חברות וחברים האדם יכנס לדיכאונות, לבעיות נפשיות ויהיה הרבה פחות מאושר. לכן ניתן לומר בפה מלא כי חברים קשורים באופן הדוק לאושר הפנימי שלנו ומשפיעים עליו במידה ניכרת. שימו לב לא צריך שיהיו לנו עשרות חברים או מאות חברים אלא צריך שיהיו לנו כמה חברים טובים אשר ילוו אותנו בכל אשר נלך. כמובן שכל אדם עומד בפני עצמו ולכל אדם רצונות משלו אך ניתן לומר בפה מלא כי חברים הם צורך פסיכולוגי חשוב מאין כמותו. חברות היא לא דבר הנוצר יש מאין אלא הוא משהו שצריך לתחזק ולשמר ולהשקיע בו את מיטב המשאבים בכדי להבטיח כי נזכה לחברים הטובים ביותר שיש. ככל שתתחזקו  את הקשר כך הוא יהיה יותר טוב ואת זאת אתם צריכים לזכור. ועל רקע זה ברור ונהיר מדוע כל כך כדאי לערוך ערבי חברה ומדוע זה ישרת אותנו בצורה כל כך טובה.

פעילויות לחברות וחברים – התייעצו עם כלל החברים בכדי לקבל החלטה

אז איזה פעילויות כדאי לנו לערוך עם החברים שלנו? אילו פעילויות ישרתו אותנו בצורה הטובה ביותר, יתחזקו את הקשר וישמרו עליו בצורה הטובה ביותר שיש? התשובה היא שאתם צריכים לחשוב היטב על נושא זה וזאת בכדי להבטיח כי הפעילות תישא את הפרי הטוב ביותר. כחלק מכך אתם לא חייבים לקבל החלטה לבד ואתם יכולים להתייעץ עם שאר החברים שלכם בכדי להגיע להחלטה הטובה ביותר. ברגע שתתייעצו עם החברים האחרים הרי שאתם תפרו אחד את השני ותוכלו להגיע להחלטות הטובות ביותר ולפעילות המעניינת ביותר וכך כולם יהיו מרוצים.

פעילויות לחברות וחברים – מחוץ לקופסא הטובים ביותר

אם תשאלו את חבריכם מה כדאי לעשות בפעילות המשותפת אין ספק כי רבים יגידו לכם הפעילות של מחוץ לקופסא היא הטובה ביותר. משמנו ניתן להבין כי הפעילות שלנו היא מחוץ לקופסא ויוצרת חוויה שאותה לא תשכחו. אם אתם רוצים ליהנות, להיות מאותגרים ולהפעיל את המוח בחרו בנו ואנו מבטיחים לכם כי לא תתחרטו. 

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות