פעילות גיבוש  לכל המשפחה

פעילות גיבוש  לכל המשפחה – הדרך ליצור יחסים קרובים במשפחה

מה יש לנו בחיים חוץ מהמשפחה שלנו? ככל שאנחנו מתבגרים אנחנו מבינים כי המשפחה היא הדבר החשוב ביותר שיש לנו. אנחנו יכולים לסמוך על המשפחה שלנו ולהיות בטוחים כי היא תשרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש גם ברגעים הקשים ביותר שיש ואנו יכולים להיות בטוחים כי המשפחה שלנו תהיה משענת שעליה נוכל לסמוך תמיד. אך בכדי שכל הדברים הללו יקרו אנחנו צריכים להבטיח כי המשפחה שלנו תהיה מגובשת וחזקה ואת זאת ניתן להשיג רק אם ניצור יחסים קרובים בין בני המשפחה. מגיל צעיר של הילדים אנחנו צריכים להשקיע בגיבוש המשפחה וללכד אותה. עלינו לערוך פעילויות לילדים שלנו שיחברו אותם זה לזה וכך נבטיח כי בעת צרה הילדים שלנו יעמדו זה לצד זה. זוהי חובתם של ההורים לעשות זאת ואת זאת אתם צריכים לזכור. עליכם להבין כי משחק שבו הילדים משחקים יכול ליצור שינוי אמתי וליצור אימפקט עצום על התא המשפחתי שלכם ואת זאת כדאי לכם לזכור.

פעילות גיבוש – מדוע כדאי לצאת מהמכשירים האלקטרוניים?

כיום הילדים שלנו נמצאים בסמארטפונים, במחשבים ובטלוויזיה כמעט כל שעות היום. אין כל פסול בטכנולוגיה והיא בעלת יתרונות ברורים. אך אנחנו חייבים לזכור כי העובדה כי הילדים שלנו משחקים כל הזמן במחשבים מובילה לכך כי הם מאבדים כישורים חברתיים חשובים. במקום לשחק עם חברים בחוץ, ליצור קשרים חברתיים ולרכוש חברים חדשים, הילדים שלנו מבלים כל היום מול המסך וזה כמובן גורם לנזק. עלינו ההורים מוטלת החובה להוציא את הילדים החוצה ולדאוג כי תהיה להם הזדמנות להכיר חברים גם בעולם המציאותי. על כן משחקי קופסא יכולים להיות אופציה נהדרת בשביל הילדים, אופציה אשר יכולה ללמד אותם המון וגם להבטיח כי הם לא יישאבו לעולם האלקטרוני. על כן כל כך כדאי לשחק במשחקי קופסא ולהבטיח כי הילדים שלכם יזכו לערכים חשובים ביותר בעלי משמעות אדירה.

פעילות גיבוש – על מחוץ לקופסא שמעתם?

אם אתם מחפשים אחר פעילויות לילדים בעלות ערך עצום כדאי לכם להכיר את מחוץ לקופסא. מחוץ לקופסא מספקת משחקי חשיבה ושולחן מרתקים בעלי ערך עצום. אנחנו מבטיחים לכם כי ברגע שהילדים שלכם יתחילו לשחק במשחקים של מחוץ לקופסא הם לא ירצו להפסיק ורק ירצו לחזור לזה שוב ושוב. אם מחוץ לקופסא אתם יכולים להיות בטוחים כי הילדים שלכם יזכו לאתגר בלתי פוסק ויפתחו את יכולות החשיבה שלהם בצורה ניכרת. 

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות