פעילות גיבוש לצוות קטן​

במה זה שונה מפעילות גיבוש לצוות גדול?

 

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות אצל מנהלים רבים החשיבות שיש לפעילות גיבוש לצוות קטן שיש לעשות אצל העובדים שלהם. ההבנה הזאת התחילה במגזר ההיי טק  אך היא חלחלה גם אל גופים נוספים במשק וכיום כמעט כל חברה מבינה כי היא צריכה להשקיע בעובדים שלה ולהבטיח כי הם יהיו מגובשים.

 

ברגע שהעובדים בצוות יהיו מגובשים ויעבדו יחדיו הרי שאנו נוכל להיות בטוחים כי הפריון והתפוקה של הצוות יהיו הרבה יותר גבוהים. הדבר ישפר באופן ניכר את התוצאות של החברה ויהפוך אותה לחברה יותר רווחית.

 

על כן כל כך חשוב להשקיע בפעילויות גיבוש. כמובן שעלינו להתאים את פעילות הגיבוש לגודל הצוות. אין להשוות בין פעילות גיבוש לצוות קטן לפעילות גיבוש לצוות גדול מכיוון שהאופי של שתי הפעילויות הוא שונה לחלוטין ועלינו לקחת זאת בחשבון.

 

עלינו להבין כי פעילות גיבוש לצוות קטן מאופיינת בהרבה פחות אנשים השותפים לאירוע ואנו צריכים לזכור זאת ולהתאים את אופי האירוע לכך.

 

התאימו את הפעילות לאופי של הצוות

חשוב להבין כי פעילות גיבוש לצוות קטן מחייבת אותנו להתאים את הפעילות לאופי הצוות. מכיוון שבצוות קטן כל אחד משפיע על הצלחת הפעילות הרי שישנה חשיבות לכך שכולם ייהנו וכולם ישתתפו בפעילות. בתור מנהלי צוות או מנהלי כוח אדם אנחנו יודעים מהו האופי של כל צוות ואנו נוכל להיות בטוחים כי האירוע יתאים לצוות.

 

אם הפעילות לא תתאים לצוות או לאחד מאנשיו הרי שהאפקט של האירוע יהיה הרבה יותר קטן ואנו ניקלע לבעיה רצינית היכולה להעיב בצורה רצינית על הגיבוש של הצוות. אם כבר עושים פעילות הרי שכדאי לעשות פעילות מתאימה אשר תשפר את הגיבוש ותבטיח כי הצוות יהיה הרבה יותר מגובש.

 

הטובים בתחום מחוץ לקופסא

 

אם אתם מחפשים אחר פעילות גיבוש איכותית כדאי לכם לשקול לפנות אל מחוץ לקופסא. משמנו אתם יכולים להבין כי אנחנו מציעים את פעילויות מקוריות ביותר, מעניינות ומגבשות היוצרות חוויה חד פעמית אצל כל צוות שבא אלינו.

 

באמצעות הפעילויות שלנו הצוות שלכם יזכה לחוויה ייחודית, מעניינת ושונה ואנו מבטיחים לכם כי אתם תפיקו מכך המון.

 

אנו מקפידים על מחירים הוגנים ושווים לכל נפש כך שתוכלו להרשות זאת לעצמכם בבטחה וללא בעיות. אנו נעשה הכול בכדי לתת לכם את הפעילות הטובה ביותר שיש והמגבשת ביותר שיש.  

מחוץ לקופסא- לשחק ללמוד לשנות
facebook מחוץ לקופסא